інфрачервоне управління
З додатковою механічною функцією змиву
Для зливного бачка GD 2
GROHE Long-Life Shine® поверхня
Для прихованого монтажу
Схвалено в СE
Фронтальна панель 156 х 197 мм
кріплення приховане
кнопкове управління
Для 1 обсягу змиву
серво мотор
Трансформатор для зовнішнього монтажу
Напруга підключення 230 В AC, 50/60 Гц, 4.0 VA
7 попередньо встановлених режимів:
Автоматичний промив 1/3 дня
Залежно від часу або використанні
діапазон чутливості
Режим очищення вкл / викл
Попередня промивка вкл / викл
Додаткові настройки пультом дистанційного
управління:
Регульований змив (3-9 л) вручну або за допомогою пульта управління
Регульований пультом дистанційного керування діапазон спрацьовування
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
Тип монтажу панелі змиву: Тільки вертикальний
Режими змиву: 1 обсяг змиву
Розмір панелі змиву: Стандартна
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 0,5 бар
Максимальний тиск, бар: 5 бар
Управління змивним клапаном: Електронне
Дизайн: Tectron Skate
Матеріал: Нержавіюча сталь
Колір: суперсталь
Технології: GROHE WaterSaving, GROHE Long-Life Shine
Електроживлення: 220 вольт
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.54 кг |
| Висота упаковки | 124 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Електронне |
| Ширина упаковки | 164 мм |
| EAN | 4005176933813 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Tectron Skate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для унітазу |






