Гачок для банного халата/рушника GROHE Selection Cube — це та маленька функціональна і в той же час стилістична деталь інтер'єру санвузла, наявність якої сприяє створенню максимально комфортних умов для приємного виконання щоденної рутини по догляду за собою.
Даний аксесуар виконаний в унікальному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine® і оснащений неймовірно простою системою швидкого монтажу, що значно спростить завдання установки виробу до призначеної для цього поверхні — стіни.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.14 кг |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 108 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| EAN | 4005176347887 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром |






