Туалетний гарнітур з йоржиком GROHE Essentials — це чудовий взірець справжнього сантехнічного мистецтва, який об'єднує в собі дивовижну зовнішню естетику і бездоганні функціональні характеристики.
Даний аксесуар відрізняється використанням в процесі його виробництва унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, а також спрощеною системою швидкого монтажу, яка передбачає настінну установку виробу за допомогою саморізів і дюбелів, що входять в комплект поставки.
- колір: темний графіт
- поверхня металевих частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.23 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 205 мм |
| EAN | 4005176429590 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний |






