для кріплення арматури на профілі
металева скоба з гайкою M 10
оцинкована
10 шт. в коробці
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.06 кг |
| Висота упаковки | 98 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Ширина упаковки | 98 мм |
| EAN | 4005176935862 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






