GROHE Arena Cosmopolitan: класичний дизайн і інноваційні водозберігаючі технології
З цієї елегантної панеллю змиву Arena Cosmopolitan, GROHE, світовий лідер з виробництва санітарних систем, пропонує справжній витвір мистецтва в області технологій змиву! Вона поєднує в собі дві класичний форми GROHE - прямокутник і ромб, що створює ідеальний завершальний штрих в дизайні сучасної туалетної кімнати. Ця панель змиву стане ідеальним завершальним штрихом в дизайні будь-якої сучасної туалетної кімнати. Її розмір становить 156 x 197 x 10 мм, а надійна поверхня GROHE Long-Life Shine довговічна і її легко чистити. Панель також екологічна! Подвійна система змиву пропонує вам вибір обсягу змиву: 3 або 6 літрів (або 3 і 4,5 літра для деяких унітазів). Крім того, змив можливо зупинити за допомогою маленької кнопки. Вбудована технологія GROHE WaterSaving скорочує витрату води до 50%! Установка панелі, яка вимагає наявність стандартного ревізійного віконця, дуже проста і не вимагає спеціальних інструментів. Панель змиву GROHE Arena Cosmopolitan - оновлення туалетної кімнати, яке поєднує в собі вишуканий стиль і високу якість!
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.46 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 207 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 168 мм |
| EAN | 4005176874970 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Arena Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Для унітазу |






