Одноважільний змішувач для ванни та душа колекції GROHE Eurosmart New репрезентує собою вдосконалену модель зі збільшеним важелем управління і наявністю в ньому спеціального отвору, що передбачає можливість простіше взятися за рукоятку, тим самим полегшуючи процес увімкнення, вимкнення та регулювання потоку води для людей поважного віку й осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Крім цього, даний пристрій оснащений високоякісним керамічним картриджем GROHE SilkMove® і виконаний у бездоганному хромованому покритті GROHE Long-Life Shine®, чарівне сяйво якого тішитиме вас протягом багатьох років експлуатації виробу.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- настінний монтаж на два отвори
- збільшений металевий важіль з отвором
- GROHE SilkMove® керамічний картридж 35 мм
- регулювання витрати води
- з обмежувачем температури
- автоматичний перемикач: ванна/душ
- аератор
- відведення для душу знизу 1/2 "
- з вбудованим зворотним клапаном
- приховані S-образні ексцентрики
- відбивачі з металу
- із захистом від зворотного потоку
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.97 кг |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 181 мм |
| EAN | 4005176644221 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Eurosmart New |
| Країна виробник | Таїланд |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для ванни |
| Тип управління | Важільний |






