Універсальний дизайн раковини GROHE Bau Ceramic дозволяє використовувати її для оснащення ванних кімнат різного стильового напрямку. Вишукана форма, володіючи м'якими лініями і плавними обрисами, створить атмосферу затишку і невимушеності в приміщенні, гарантуючи отримання приємних відчуттів під час користування виробом.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 560 x 400 мм
- вбудована зверху (на стільницю)
- 1 отвір під змішувач
- з переливом
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 13.49 кг |
| Висота упаковки | 415 мм |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176406195 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Врізна в стільницю |






