116 x 144 мм
з кнопковим управлінням
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
Тип монтажу панелі змиву: тільки вертикальний
Режими змиву: 1 об`єм змиву
Розмір панелі змиву: стандартна
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 0,5 бар
Максимальний тиск, бар: 5 бар
Управління змивним клапаном: механічне
Дизайн: Surf
Матеріал: ABS пластик
Колір: хром
Виробництво: Німеччина
Гарантія: 6 років
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.24 кг |
| Висота упаковки | 53 мм |
| Довжина упаковки | 153 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 121 мм |
| EAN | 4005176143359 |
| Колекція | Surf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для пісуара |






