з кришкою
матеріал: метал
настінний монтаж
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.38 кг |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 97 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 165 мм |
| EAN | 4005176578458 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | |
| Поверхня | Холодний світанок |






