2 режими змиву: подвійний і старт/стоп
для пневматичного змивного клапана AV1
для вертикального і горизонтального монтажу
156 x 197 мм
із ABS
покриття GROHE Long-Life Shine
GROHE WaterSaving технологія неперевершеного ?потоку при економному використанні води
для Rapid SL і Uniset зі бачком GD 2
для установки на Rapid SLX необхідно замовити ревізійний короб 66 791 000 (купується окремо)?
без регулювання
з круглою розеткою
GROHE Long-Life Shine поверхню
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.44 кг |
| Висота упаковки | 107 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 166 мм |
| EAN | 4005176427725 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Холодний світанок матовий |
| Призначення | Для унітазу |






