З адаптером 100-230 В змінного струму, 50-60 Гц, 6 В постійного струму
Комплект верхньої монтажної частини
Для прихованого монтажного короба 36336000, 36336001 (Монтажний ящик для GROHE Eurosmart CE з термостатом)
або 36337000, 36337001 (Монтажний ящик для GROHE Eurosmart CE без змішування)
Для холодної або змішаної води
Накладна панель з нержавіючої сталі
Вилив з нержавіючої сталі 170 мм
7 попередньо встановлених режимів:
Автоматичний промив 1/3 дня
Залежно від часу або використання
В режимі очищення
Автоматичне безпечне відключення води після 60 сек. безперервного користування (Заводське налаштування)
Додаткові настройки пультом дистанційного керування:
Регулювання тривалості змиву
Регульований пультом дистанційного керування діапазон спрацьовування
Активація термічної дезінфекції 3,5 - 11 хв
Аератор 9 л / хв
Схвалено в СE
Клас шуму I по DIN 4109
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
Тип товару: Вентиль
Призначення: Для раковини
Отвори для монтажу: Один отвір
Механізм: Керамічний картридж, сенсор
Діаметр керамічного картриджа, мм: 46
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 1 бар
Дизайн: Eurosmart CE
Колір: Нержавіюча сталь
Обмеження витрати води: Немає
Технології: GROHE WaterSaving, GROHE Long-Life Shine
Обмежувач температури: Немає
Особливості, сумісність: Без змішування. комплект верхньої монтажної частини для прихованого монтажного короба 36336000, 36336001 або 36337000, 36337001 для холодної або змішаної води
Електроживлення: 220 вольт
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.38 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| EAN | 4005176896712 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Прихований монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






