Поличка для змішувачів серії Plus
для 33553003, 33547003, 33577003
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.2 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 219 мм |
| Тип аксесуара | Полочка для душу |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| EAN | 4005176496844 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Plus |
| Країна виробник | Китай |






