Лаконічна форма рушникотримача GROHE Selection Cube в поєднанні з його неперевершеним хромованим покриттям GROHE Long-Life Shine® створюють неймовірно ефектну стильову композицію, яка прекрасно доповнить інтер'єр будь-якого сучасного санвузла.
Даний аксесуар володіє бездоганною системою швидкого монтажу з достатньо простою і зрозумілою покроковою інструкцією, дотримуючись якої можна в рази полегшити та прискорити процес установки виробу.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 400 мм
- 2 рукоятки, поворотна конструкція
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.01 кг |
| Висота упаковки | 61 мм |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| EAN | 4005176347863 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром |






