Інфрачервона панель змиву для пісуара GROHE Tectron Skate (1 режим змиву), хром (37324001)
Комплект верхньої монтажної частини для Rapido U або Rapido UMB
Електроживлення від літієвої батарейки 6 В, тип CR-P2
Мінімальний тиск 0,5 бар
Оперативний тиск максимум 10 бар
CE-значок
інфрачервоне управління
LongLife батарейка
Термін служби батарейки: прибл. 7 років (150 включень в день)
7 попередньо встановлених режимів:
Автоматичний промив 1/3 дня в залежності від часу або використання
В режимі очищення перевірка стану батарейки
Додаткові настройки пультом дистанційного керування:
Регульований час змиву, що настроюється вручну або за допомогою пульта управління
Регульований пультом дистанційного керування діапазон спрацьовування
Картридж з соленоїдним клапаном і фільтром, що затримує бруд
Фронтальна панель 116х144 мм
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.62 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки горизонтальний |
| Управління змивним клапаном | Електронне |
| Ширина упаковки | 185 мм |
| EAN | 4005176929526 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Tectron Skate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для пісуара |






