Дозатор рідкого мила GROHE Essentials — це розкішний симбіоз лаконічного дизайну, підкресленого вишуканим елементом у вигляді носика дозатора, оформленого в кольорі «холодний світанок» із застосуванням унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, бездоганної функціональності та надійної якості виконання.
Даний сантехнічний аксесуар стане вдалим естетичним і практичним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
- колір: холодний світанок
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм: 160 мл
Комплектація:
- дозатор рідкого мила GROHE Essentials (40394GL1)
- без тримача – докуповується окремо
- можлива комбінація з наступними тримачами: GROHE Essentials (40369GL1), GROHE Essentials Cube (40508), GROHE BauCosmopolitan (40585), GROHE Essentials Authentic (40652)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.47 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176429439 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок |






