Металевий душовий шланг
2000 мм
M 15 x M 15
Хромоване покриття GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.49 кг |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176121753 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Relexa |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






