Одинарний гачок для банного халата/рушника GROHE Essentials — це чудове втілення концепції ідеального симбіозу форми та змісту.
Представлена модель виконана в унікальному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, що володіє бездоганними експлуатаційними характеристиками, в числі яких — надійність, довговічність і простота догляду.
Даний аксесуар у поєднанні з іншими виробами з однойменної колекції створять неймовірний ансамбль сучасної естетики і функціональності у вашій ванній кімнаті.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.22 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176429965 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






