зі скляною поверхнею
2 обсягу змиву або переривання змиву старт / стоп
для пневматичного зливного клапана
для вертикального і горизонтального монтажу
156 x 197 мм
зроблено з безпечного скла
кріпильний набір
не підходить для зливного бачка 6 л
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.94 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 234 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 198 мм |
| EAN | 4005176878336 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Безпечне скло |
| Поверхня | Білий місяць, Хром |
| Призначення | Для унітазу |






