з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування та обслуговування
без блоку живлення 36338000 (обов'язково)
GROHE Long-Life Shine оздоблення
Аератор GROHE Water Saving 5,7 л/хв.
гнучкі з'єднувальні шланги
Зворотній клапан
грязьові фільтри
із вбудованим електромагнітним клапаном
система швидкої установки
7 встановлених програм
автоматичне скидання
термічна дезінфекція
режим очищення
додаткові функції та точні налаштування з пульта 36 407
схвалено РЄ
клас шуму 1 відповідно до DIN4109
клас захисту змішувача IP 59
замінює 36 421 000
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.85 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| EAN | 4005176695612 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | |
| Електроживлення | PowerBox |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






