комплект верхньої монтажної частини для
29 033 000
без блоку прихованого монтажу
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
регульована глибина монтажу
66 - 113 мм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.38 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| EAN | 4005176899157 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






