Дивовижний силует у комбінації з практичною функціональністю — основні характеристики, які ідеально описують раковину накладного монтажу GROHE Euro Ceramic. Дана модель виконана з міцного сантехнічного фарфору й має комфортний розмір, за рахунок чого вона неймовірно зручна для щоденного користування.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 596 x 483 мм
- накладна на стільницю
- 1 отвір під змішувач
- з переливом
- опція: GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 22 кг |
| Висота упаковки | 515 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176407253 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | Таїланд |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | На стільницю |






