Рушникотримач GROHE Essentials — це прекрасно спроектований аксесуар для ванної кімнати, який вирізняється неймовірно стильним дизайном, бездоганною функціональністю і надійною якістю виконання. Чудове колірне рішення даної моделі ідеально підкреслює її лаконічні лінії, створюючи гармонійну композицію, яка вигідно доповнить сучасний інтер'єр санвузла.
Представлений виріб дуже зручний в експлуатації та догляді завдяки наявності поворотного механізму і унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, що відоме своїми відмінними зносостійкими властивостями.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 439 мм
- 2 рукоятки, поворотна конструкція
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.54 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176429989 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






