З туалетним йоржиком GROHE Essentials підтримувати ідеальну чистоту на внутрышный поверхні чашы унітаза не складе ніяких труднощів. Конструкція представленого виробу складається з щітки, рукоятки, на якій вона закріплена, і настінного тримача зі скляною колбою, яка виступає в ролі підставки для йоржика.
Дана модель — це ідеальне поєднання сучасного дизайну, функціональності, практичності і експлуатаційної довговічності у вигляді дивовижного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня металевих частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.18 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 385 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 205 мм |
| EAN | 4005176429293 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця |






