Володіючи бездоганним естетичним виглядом та відмінною функціональністю, настінний металевий поручень колекції GROHE Selection стане незамінним атрибутом інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати. Основним завданням даного сантехнічного аксесуара є забезпечення максимального комфорту і безпеки користувачів під час проведення ними водно-гігієнічних процедур.
Важливо зазначити, що представлена модель виконана в унікальному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine® й оснащена досконалою системою швидкого, але в той же час надійного монтажу.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 336 мм
- відстань між кріпленнями: 188 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.88 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Тип аксесуара | Поручень |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4005176577970 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






