Туалетний гарнітур з йоржиком GROHE Essentials Cube — це вдале стилістичне і функціональне рішення для оснащення сучасної ванної кімнати. Володіючи прекрасним дизайном, актуальним колірним рішенням і чудовими експлуатаційними характеристиками, даний аксесуар привнесе в інтер'єр будь-якого санвузла відчуття комфорту, атмосферу всепоглинаючого затишку і необхідну естетичну завершеність.
На додаток до всього вищесказаного варто відзначити, що представлений виріб виконаний в унікальному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine® і оснащений надійною системою швидкого монтажу.
- колір: темний графіт
- поверхня металевих частин: матова
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.27 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176636561 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






