Естетика мінімалізму ніколи не втратить своєї значущості та актуальності. Правдивість цих слів з легкістю підтверджує дозатор рідкого мила GROHE Essentials, чудовий зовнішній вигляд якого заворожує своєю акуратністю і виразністю. Такий аксесуар в поєднанні з іншими виробами із даної серії створять еталонну стильову композицію, яка прекрасно доповнить інтер'єр вашої ванної кімнати і привнесе в нього гармонію чарівної простоти.
Крім розкішної візуальної складової, представлена модель володіє неперевершеною практичністю, про що свідчить наявність унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, висока якість виконання з використанням тільки кращих матеріалів і проста система монтажу.
- колір: темний графіт
- поверхня металічних частин: матова
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- об'єм: 160 мл
Комплектація:
- дозатор рідкого мила GROHE Essentials (40394AL1)
- без тримача - докуповується окремо
- можлива комбінація з наступними тримачами: GROHE Essentials (40369AL1), GROHE Essentials Cube (40508), GROHE BauCosmopolitan (40585), GROHE Essentials Authentic (40652)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.47 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176429736 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






