скло/метал
настінний монтаж
приховане кріплення
GROHE Long-Life finish - стійке довговічне покриття
підходить для прикручування (шурупи та дюбелі в комплекті) або приклеювання (клей 40 915 000 купується окремо)
зазначена утримуюча здатність дійсна тільки для статичного (повільно прикладається) навантаження та використання за призначенням
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.01 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4067393021797 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Матове скло, Чорний матовий |






