механічна панель змиву для пісуару
комплект верхньої монтажної частини
116 x 144 мм
механічний функціональний елемент
мінімальний тиск 0,5 бар
максимальний тиск 6 бар
1.0 - 6.0 налаштування
Арматурна група ІІ
GROHE Long-Life Shine матове хромоване покриття поверхні
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.3 кг |
| Висота упаковки | 53 мм |
| Довжина упаковки | 152 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176861536 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Nova Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром матовый |
| Призначення | Для пісуара |






