Шалено стильний і в той же час практичний гачок для банного халата/рушники GROHE Essentials Cube стане прекрасним естетичним і функціональним завершальним акцентом інтер'єру сучасної ванної кімнати.
Дана модель виконана в приголомшливому зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine® і володіє продуманою системою монтажу, яка дозволяє абсолютно чітко, швидко і надійно встановити аксесуар, не вимагаючи для цього багато часу і зусиль.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.2 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176636615 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






