для Vitalio Universal душової штанги (27724000)
для штанги діаметром 22 мм
матеріал: акрил
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.19 кг |
| Висота упаковки | 206 мм |
| Довжина упаковки | 486 мм |
| Тип аксесуара | Полочка для душу |
| Ширина упаковки | 267 мм |
| EAN | 4005176909245 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Vitalio |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Пластик |






