монтаж на один отвір
штоковий донний клапан 1 1/4"
GROHE Long-Life Shine хромоване покриття поверхні
GROHE SilkMove керамічний картридж D 46 мм
регулювання витрати води
обмежувач температури, що налаштовується
можливість встановлення мін. витрати 2,5 л/хв.
ламінарний перетворювач потоку - 9 л/хв
металевий важіль
довжина важеля 120 мм
система швидкого монтажу
гнучке підведення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.07 кг |
| Висота упаковки | 74 мм |
| Довжина упаковки | 377 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176871061 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | З донним клапаном |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Euroeco Special |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Важільний |






