Сучасний стиль та безпека - поручень для ванни GROHE Essentials у матовому кольорі "суперсталь"!
Чому б не доповнити дизайн вашої ванної кімнати нашими бездоганними аксесуарами із колекції GROHE Essentials? Наприклад, поручень для ванни у виконанні "нержавіюча сталь", довжина якого становить 295 мм, гарантує, що ви зможете вибиратися із ванної безпечно. При цьому він виконаний в сліпучій поверхні GROHE StarLight, що робить його зовнішній вигляд стильним та акуратним, а прибирання - простим. Поручень легко встановити завдяки покроковим інструкціям. Не забудьте також подивитись і інші вироби колекції - туалетний йоржик, утримувач туалетного паперу, а також утримувачі для рушників. А якщо ви не бажаєте довго підбирати продукцію, зверніть увагу на наші готові набори аксесуарів. Аксесуари GROHE Essentials - точне виробництво, найвища якість та надійний дизайн.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.6 кг |
| Висота упаковки | 375 мм |
| Довжина упаковки | 105 мм |
| Тип аксесуара | Поручень |
| Ширина упаковки | 61 мм |
| EAN | 4005176413117 |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






