Неймовірно зручне рішення у вигляді стильного набору аксесуарів 3 в 1 GROHE Essentials Cube дозволить вам створити бездоганний інтер'єр санвузла, наповнений впорядкованою естетикою, витонченістю і максимальною функціональністю.
Кожен виріб, що є частиною цієї чудової композиції, виконаний в унікальному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, яке славиться своєю винятковою красою і незрівнянною практичністю.
Склад набору:
Тримач для рушника GROHE Essentials Cube (40509001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 600 мм
- відстань між кріпленнями: 558 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
Гачок для банного халата GROHE Essentials Cube (40511001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
Тримач для туалетного паперу (без кришки) GROHE Essentials Cube (40507001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.43 кг |
| Висота упаковки | 81 мм |
| Довжина упаковки | 648 мм |
| Тип аксесуара | Набір аксесуарів |
| Ширина упаковки | 233 мм |
| EAN | 4005176328640 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






