Стильний і напрочуд простий у встановленні! Представляємо комплект аксесуарів GROHE Start Cube 3-в-1, який миттєво створює бездоганний дизайн і практичність у ванній кімнаті. Зручний універсальний набір включає тримач для туалетного паперу, гачок для халата та туалетний йоржик. Виготовлений із найкращих матеріалів, кожен аксесуар створений для довговічності, а прихована система кріплення створює гарний вид, який виглядає справді професійно. Усі елементи вкриті міцним покриттям GROHE Long-Life Shine, який легко миється та виблискує роками. Але не забувайте, як легко їх встановити! Їх можна прикрутити за допомогою шурупів і дюбелів (входять в комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. Крім того, якщо ви хочете додати більше відповідних продуктів, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари: дозатор для мила, кільце для рушників, вішалка для рушників і кошик для душу.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.37 кг |
| Висота упаковки | 163 мм |
| Довжина упаковки | 583 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176773037 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь, Матове скло |






