2 звукоізоляційних підключення змішувача DN 15
захист від вандалізму
оцинкований
тримач для зливної дуги
зливне коліно DN 40 на 50
ущільнення D 32 мм
2 скоби з різьбленням M 10
2 болта-тримача для умивальника
кріплення для кераміки
кріплення для профілю
Ширина 245 мм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.74 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упаковки | 205 мм |
| EAN | 4005176936029 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






