Гачок для банного халата/рушника GROHE Selection у кольорі «фантомний чорний» — це унікальна можливість стильно, практично та функціонально доповнити інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати.
Виконаний з високоякісного металу та представлений у досконалому зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, даний аксесуар збереже свою експлуатаційну надійність і привабливість на довгі роки користування.
- колір: фантомний чорний
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.12 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176782442 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Фантомний чорний |






