для душових систем з пластиковим внутрішнім водоводом
душовий шланг для дооснащення
На 15 см довше оригінальної труби душової системи
для систем ванна / душ: на 30 см коротше оригінальної труби
підходить для всіх душових систем Rainshower і Euphoria, крім душових систем SmartControl
не застосовується для душових систем з боковим душем
не підходить для душових систем з перемикачем Flex
Хромована обробка GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.79 кг |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 1288 мм |
| Ширина упаковки | 115 мм |
| EAN | 4005176585128 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Euphoria |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






