Стильна, проста в установці та довговічна подвійна рушникосушка GROHE Start із хромованим покриттям — чудовий спосіб швидко оновити вашу ванну кімнату. Виготовлена з найкращих матеріалів, вона доповнить будь-яку сучасну ванну кімнату. А завдяки прихованому кріпленню вона виглядає справді професійно. Подвійна вішалка для рушників з корисною довжиною 600 мм має міцне покриття GROHE Long-Life Shine, яке легко очищається і блищить протягом усього терміну використання. Але не забувайте, як легко її встановити за допомогою гвинтів і дюбелів, які входять у комплект. А якщо ви хочете створити бездоганну ванну кімнату, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів, вішалка для рушників або кільце для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.89 кг |
| Висота упаковки | 663 мм |
| Довжина упаковки | 113 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 59 мм |
| EAN | 4005176783067 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






