2 обсягу змиву або переривання змиву старт / стоп, підсвічування панелі по контуру кнопки
LED підсвічування (кольори: синій, червоний, жовтий,
зелений), індивідуальна настройка кольору підсвічування, кнопка включення та вимикання, таймер для індивідуального програмування
роботи підсвічування
довжина кабелю 3 м
Трансформатор для зовнішнього монтажу, напруга підключення 230 V AC, 50/60 Hz, 2.0 VA,
Цей продукт містить вбудовані світлодіодні лампи, які не можуть бути замінені: клас енергоефективності: A +
Схвалено в СE
для пневматичного зливного клапана
для вертикального і горизонтального монтажу
156 x 197 мм, з ABS
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку
при зменшеній витраті води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.82 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 234 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 198 мм |
| EAN | 4005176864681 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Nova Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для унітазу |






