для верхнехо душу з душовим кронштейном 26475 або 26477 або 26479 або 26481
2 входи, 1/2 дюйму
інсталяційна глибина 75-105 мм
підключення з латуні
міцний корпус і захисна накладка
герметичний корпус
ущільнення
вбудований промивний клапан
без комплекту верхньої монтажної частини
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.26 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176425103 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rainshower |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Синій |






