2 режими змиву: подвійний і старт_стоп
для пневматичного змивного клапана AV1
горизонтальний монтаж
156 x 197 мм
із ABS
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving технологія неперевершеного
потоку при економному використанні води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.46 кг |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 207 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки горизонтальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 168 мм |
| EAN | 4005176876714 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Arena Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для унітазу |






