Форма раковини може сказати багато про що, зокрема, про актуальність дизайну виробу, його зовнішню привабливість і експлуатаційну зручність. Підвісна модель колекції GROHE Bau Ceramic розроблена з урахуванням всіх перерахованих вище параметрів, повністю відповідаючи сучасним тенденціям, як з естетичної, так і з функціональної точки зору.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 646 x 468 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- з переливом
- можлива комбінація з напівп'єдесталом GROHE Bau Ceramic (39426000) або п'єдесталом GROHE Bau Ceramic (39425000) - докуповуються окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 18.6 кг |
| Висота упаковки | 495 мм |
| Довжина упаковки | 680 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176405983 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






