Рушникотримач GROHE Essentials, виконаний у вигляді вішалки-полиці, привертає увагу гармонійним поєднанням лаконічного дизайну, актуального колірного рішення, прекрасно спроектованої конструкції і надійної якості виконання. Даний аксесуар сприяє раціональній організації банного приладдя і стане прекрасним візуальним доповненням інтер'єру сучасної ванної кімнати.
Представлений виріб характеризується максимальною простотою установки і відрізняється бездоганною зносостійкістю, яку забезпечує унікальне довговічне покриття GROHE Long-Life Shine®.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 604 мм
- відстань між кріпленнями: 550 мм
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.36 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 290 мм |
| EAN | 4005176429798 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






