Продукція GROHE — це завжди про високу якість, функціональність, практичність і естетичність. Будь-яка деталь, здавалося б, навіть сама незначна повністю відповідає перерахованим вище пунктам, прекрасно демонструючи відповідальне ставлення компанії до своїх клієнтів і до власного, напрацьованого роками, іміджу.
- колір: чорний
- запасна голівка щітки для: GROHE Essentials (40374), GROHE Essentials Cube (40513), GROHE Atrio (40314)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.08 кг |
| Висота упаковки | 114 мм |
| Довжина упаковки | 74 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 72 мм |
| EAN | 4005176336379 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |






