Дозатор рідкого мила GROHE Essentials — це чарівної краси аксесуар для ванної кімнати, який виконаний в лаконічному дизайні, непідвладному часу і швидкозмінним тенденціям. Вишукана форма в поєднанні з чудовим колірним рішенням створюють воістину ефектну і виразну композицію, яка стане ідеальним доповненням будь-якого інтер'єру санвузла, надаючи йому нотки витонченості і атмосферу всепоглинаючого затишку.
Дана модель виготовлена з високоякісних матеріалів і відповідає всім міжнародним стандартам якості. Варто відзначити, що носик дозатора має унікальне довговічне покриття GROHE Long-Life Shine®, яке сприяє збереженню розкішного блиску виробу і його первісного привабливого зовнішнього вигляду на довгі роки користування.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня металічних частин: матова
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- об'єм: 160 мл
Комплектація:
- дозатор рідкого мила GROHE Essentials (40394DL1)
- без тримача - докуповується окремо
- можлива комбінація з наступними тримачами: GROHE Essentials (40369DL1), GROHE Essentials Cube (40508), GROHE BauCosmopolitan (40585), GROHE Essentials Authentic (40652)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.47 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176430039 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






