Тримач GROHE Essentials Cube — це досить стильний і практичний елемент інтер'єру сучасної ванної кімнати, який призначений для зберігання запасного рулону туалетного паперу з метою запобігання виникненню курйозних ситуацій, пов'язаних з раптовим виявленням його відсутності на основному тримачеві.
Представлений виріб відрізняється високою якістю виконання і наявністю бездоганного довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, яке привертає увагу своєю неймовірною красою і чудовими зносостійкими властивостями.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.25 кг |
| Висота упаковки | 143 мм |
| Довжина упаковки | 73 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для папіру |
| Ширина упаковки | 54 мм |
| EAN | 4005176324482 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






