Стильний, елегантний і в той же час практичний рушникотримач колекції GROHE Selection стане незамінною декоративною і функціональною частиною інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
Виконаний із використанням унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, даний аксесуар надовго збереже свою початкову презентабельність, а передбачена система швидкого монтажу прискорить процес установки виробу, роблячи його більш легким, зрозумілим і нетрудомістким.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 411 мм
- 2 рукоятки, неповоротна конструкція
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.49 кг |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 455 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| EAN | 4005176577758 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






