метал
Винос 282 мм
Різьбове з'єднання 1/2
Grandera ™ розетка
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
Підходить для всіх верхніх душів Grandera ™
Тип товару: душовий кронштейн
Поверхня: глянцева
Тип монтажу: на стіну
Дизайн: Rainshower Grandera
Стилістика дизайну: сучасний стиль
Колір: хром
Матеріал: латунь
Технології: GROHE WaterSaving, GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.69 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 335 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| EAN | 4005176933011 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Колекція | Rainshower Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |






