2 об`єми змиву або переривання змиву старт/стоп
для пневматичного зливного клапана
вертикальний монтаж
156 x 197 мм
з ABS
GROHE Long-Life Shine матове хромоване покриття поверхні
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку при зменшенні витрати води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.46 кг |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 165 мм |
| EAN | 4005176914508 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром матовый |
| Призначення | Для унітазу |






