Універсальне рішення для музики в душі
Сумісність з будь-яким Bluetooth пристроєм
Вологозахисний корпус
Проста і універсальна установка
Особливості кріплення: в комплекті є 3 гумові прокладки для кріплення на штанги діаметром 20/22/25 мм.
Кріплення на штанги товщіною 25 мм неможливо!
Виробництво: Китай
Гарантія: 2 роки
Любите голосно співати пісні у ванній ? Водозахищена колонка PHILIPS I GROHE Aquatunes дозволить Вам насолодитися улюбленою музикою коли ви приймаєте душ або ванну. Зроблена за останнім словом техніки компанією Philips, колонка Aquatunes Bluetooth має індукційну зарядку і потужну батарею (ємністю на 8 годин) щоб доставити Вам задоволення відмінним звуком.
Її сучасний дизайн розроблений багаторазовим чемпіоном в області дизайну-дизайн-командою GROHE - вона буде стильним і функціональним аксесуаром. Почніть ваш день з позитивною ноткою Aquatunes, і підхопіть улюблену пісню на весь день.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.68 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 192 мм |
| Тип аксесуара | Акустична система для душа |
| Ширина упаковки | 182 мм |
| EAN | 4005176322723 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Aquatunes |
| Країна виробник | Китай |






